
Румбокс 3D інтер'єрний конструктор «Шоколадний будиночок» DIY house із захисним куполом від пилу C007z
1 250 ₴
1 150 ₴
- В наявності
- Код: C007z
Інтер'єрний конструктор Румбокс - це конструктор з максимально реалістичною деталізацією, що світиться, в котрому Ви крок за кроком збираєте кожну деталь інтер'єру та наприкінці отримуєте мініатюру, котра стане оригінальним елементом інтер'єру та нічничком.
Деталізація максимально реалістична, Ви тільки придивіться в кожен елемент, він як справжній!
Набір має абсолютно все необхідне для складання такої моделі, як на фото:
- LED освітлення
- захисний купол від пилу
- пінцет
- ножиці, лінійку, канцелярський ніж
- два різновиди клею (ПВА та силіконовий)
- інструкцію з процесом складання
У конструкторі передбачено встановлення механічного музичного механізму (у комплекті його немає, купується окремо). При підтвердженні замовлення наш менеджер запропонує його Вам придбати, якщо він буде у наявності.
Характеристики:
- Розміри в зібраному вигляді: 20*16*16 см
- Рівень складності: 3/5
- Масштаб: 1:12
Такий різновид конструктору цікавий дорослим не менше, ніж дітям!
У дітей румбокс розвиває посидючість, дрібну моторику рук, просторове та креативне мислення, а дорослим дає можливість відпочити від рутинних справ і зануритись в деталізований світ.
Спробуйте зібрати свій деталізований всесвіт і результат не залишить байдужим нікого!
Важливо: це НЕ готовий будиночок, його потрібно збирати з безлічі дрібних деталей.
Умови відправлень замовлень:
- Відправлення замовлень день у день
- Сплатити замовлення Ви можете при отриманні накладним платежем
- Всі моделі представлені в нашому каталозі - В наявності!
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 8-ми років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 160 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 8 років |
- Ціна: 1 150 ₴









